PLÁNOVÁNÍ KUCHYNÍ

Vaše individuálně navržená smaltovaná kuchyňská linka se skvěle přizpůsobí stylu Vašeho domu. Ať už půjde o modernu nebo o klasiku, bude se i po desetiletích skvět krásou jako první den.

Směšovací baterie

Nenápadný, ale nepostradatelný: V kuchyni bez tekoucí vody nic nefunguje. A jak voda vychází z kohoutku, regulujete pomocí směšovače. Jsou k dispozici v různých barvách a tvarech a v široké škále technických designů, jako jsou sprchy, výsuvné nebo otočné výtoky, otočné knoflíky nebo pákové baterie. Výrobci, kterým důvěřujeme, jsou Franke Küchentechnik a Suter Inox.

Kryty

Kryt má zásadní vliv na image vaší kuchyně – kromě barvy čel, pravděpodobně ze všeho nejvíc. Materiál a tloušťka krytů vytvářejí každý svůj vlastní jedinečný efekt. Silný talíř z leštěného přírodního kamene vypadá masivněji a rustikálněji než pětimilimetrový ocelový kryt, který je lehký a diskrétní. Bez ohledu na to, co si vyberete, jsou naše kryty vždy snadno ošetřitelné a odolné.

 

Kuchyňský ostrov

Samostatně stojící kuchyňský ostrůvek odděluje vaření a mytí elegantním a praktickým způsobem, abyste se mohli soustředit na to podstatné. Díky integrovanému baru (volitelně) je rychlá snídaně v kuchyni také zábavná a hosté mohou dávat pozor na amatérského kuchaře.

 

Elektrické spotřebiče

Sporák, trouba, parní trouba a myčka nádobí: I zde jsou možnosti rozmanité a vaše požadavky určují, jaké je nejlepší řešení. Například sporák od Electroluxu, myčka a lednička od V-Zug a konvektomat od Miele? Instalujeme téměř všechna zařízení od téměř všech výrobců.

Výběr možných dodavatelů elektrických spotřebičů:

  • Electrolux
  • V-ZUG
  • Miele
  • WESCO
  • Gaggenau
  • Siemens